Народилась в Нью-Йорку в родині Іванни і Володимира Цісиків, які переїхали до США після Другої світової війни.

З дитинства ходила в музичну школу, грала на скрипці та фортепіано. По вихідних відвідувала школу українознавства, а також була членом організації Пласт, яка була відродженна емігрантами в США.

Навчалась в Вищій школі культури і мистецтв в Нью-Йорку, яку закінчила в 1970-му. Одразу по її завершенню почалась активна музична кар'єра. Спочатку Цісик співала по клубах, записувала джингли на радіостанціях. Перша популярність прийшла після запису рекламних роликів на телебаченні та радіо. Квітку стали запрошувати для запису бек-вокальних партій для багатьох зірок американського шоу-бізнесу. В 1977-му голосом Квітки заспівала головна героїня фільму "Ти осяюєш моє життя". Стрічка мала великий успіх і отримала "Оскара" та "Золотий глобус".

Квітка Цісик випустила 2 альбоми українських пісень: "Пісні України" (1980) та "Два кольори" (1989). Обидві платівки відрізняються розкішними аранжуваннями: для роботи над німи Цісик за власний кошт залучила найкращих американських інструменталістів.

Квітка лише одного разу відвідала Україну - сталося це в 1983-му році. Після здобуття незалежності ходили розмови про гостролі Україною, але, на жаль, в життя ці плани не втілились. В 1992-му Цісик поставили страшний діагноз - рак молочної залози. Співачка героїчно боролася з хворобою майже 6 років, але все ж капітулювала.