Про проект

Соловейко — музичний популяризаційно-розважальний проект про українську народну музику. Проект відкритий: будь-хто з користувачів може створювати артистів, додавати пісні та писати публікації.

Автор та зворотний зв'язок

Автор проекту - Макс Туровський Соловейко — повністю авторський проект. Його придумав, реалізував та підтримую я, Макс Туровський. Тому усі питання щодо розвитку проекту, його підтримки, будь-яку критику (краще конструктивну) або запити щодо співпраці треба адресувати мені. Зв'язатися можна через мою сторінку у Facebook або написавши сюди: info[собака]solovei.com.ua

Наші цінності

Перш за все, ми цінуємо музичну якість. Тому на Соловейку залишаються тільки найкращі і найцікавіші виконання українських пісень. І не важливо, в якому стилі виконана пісня - готік-метал, джаз, chill-out або щось інше. Тому у нас діє фейс контроль для артистів.

Так, ми розуміємо відносніть поняття "музична якість", але залишаємо за собою право особисто вирішувати, що буде на нашому сайті, а чого не буде. Ми переконані, що шароварщина — страшне лихо для української культури, тому на Соловейку їй не місце.

Які пісні ми вважаємо народними?

Питання складне і неоднозначне. Соловейко вирішив, окрім фольклорних, вважати народними і авторські пісні, які з'явилися 100 і більше років тому. Століття цілком достатньо, щоб музика пройшла перевірку часом і назавжди залишилась в скарбниці національної культури.

Виключення робимо тільки для пісень, що були створені в часи Першої світової війни та українських Визвольних змагань: період 1914-20 складний і бурхливий, тому встановити точну дату народження багатьох творів просто неможливо. Таким чином, на сайт допускаємо пісні січових стрільців, махновців, тощо.

Хто з артистів може з'явитись на сайті?

Будь-хто, хто має в своєму репертуарі хоч одну українську народну пісню та відповідає нашим цінностям. Немає жанрових, географічних чи будь-яких інших обмежень. Щоправда, редакція залишає за собою одноосібне право вирішувати бути чи не бути артисту на сайті Соловейка.

"Офіційний акаунт" для артистів

Якщо ви офіційний представник артиста і бажаєте, щоб його сторінка на Соловейку мала статус офіційної, у секції Контакти знайдете куди звертатись. Ідеально, якщо ваша заявка буде відправлена з офіційної сторінки у Facebook або з email-у офіційного сайту. Статус "Офіційного акаунту" надається безкоштовно.

Переваги "Офіційного акаунту":
  • ваші пісні почує найбільша аудиторія шанувальників української музики в інтернеті
  • можливість додавати/редагувати концерти
  • можливість ділитися свіжими новинами (публікаціями)
  • розміщення у спеціальному модулі на головній сторінці та багато іншого

Захист авторських прав

Дві важливі речі: 1. ми поважаємо авторські права; 2. ми не зберігаємо музику на серверах проекту. Вся музика зберігається та проходить copyright перевірку на серверах YouTube. Тому якщо ви, як правовласник, не хочете бачити вашу музику на нашому сайті, звертайтесь до YouTube. Прибирає відео YouTube — немає пісні і на Соловейку.

ЗАЛОГІНИТИСЬ

ЗАЛОГІНИТИСЬ


ЗАЛОГІНИТИСЬ